OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW - DYŻUR WAKACYJNY

SZANOWNI RODZICE

Przedszkola Miejskie w Jaśle organizują pracę opiekuńczą, wychowawczo- dydaktyczną dla dzieci w miesiącach wakacyjnych na następujących zasadach:.

• W pierwszej kolejności z przedszkola nadal korzystać mogą te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu czyli oboje pracują lub samotny pracujący rodzic.
  • Pierwszeństwo mają dzieci z naszej placówki, pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  • Pozostałe chętne dzieci z innych przedszkoli przyjmowane będą w drugiej kolejności na tych samych zasadach w miarę posiadanych przez nasze przedszkole wolnych miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń. Rodzice dzieci nieprzyjętych otrzymają informację o ewentualnych wolnych miejscach w innych placówkach.

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole organizuje pracę wakacyjną z dziećmi  w miesiącu lipcu.

W miesiącu sierpniu pracują następujące przedszkola:

L.p.

Nazwa jednostki

Przedszkole Miejskie Nr 3

ul. Floriańska 24a

Przedszkole Miejskie Nr 6

ul. Kopernika 8a

Przedszkole Miejskie Nr 10

630– 1530

Ul. Ducala 3

Przedszkole Miejskie Nr 12 w ZSM Nr 1 w Jaśle

630- 1530

13 49148-47

Rodzice dzieci chętnych na dyżur wakacyjny (LIPIEC) do naszego przedszkola, wypełniają deklarację zamieszczoną na stronie internetowej przedszkola i przesyłają na adres e-mail przedszkole2@mojapoczta.net

Rodzice dzieci chętnych na dyżur w innym przedszkolu (SIERPIEŃ) są zobowiązani do wypełnienia i wysłaniakarty zgłoszenia dziecka na adres e-mail przedszkole2@mojapoczta.net

Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny oraz Deklarację znajdują się do pobrania na stronie internetowej przedszkola.

Termin nadsyłania Deklaracji i Kart zgłoszenia (do innych przedszkoli) upływa z dniem4.06.2020r.

10 czerwca 2020r. listy przyjętych dzieci do wskazanego przez Państwa przedszkola zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej placówki.

W razie rezygnacji z pobytu dziecka w przedszkolu w okresie wakacyjnym, rodzic informuje telefonicznie o tym fakcie dyrektora naszego przedszkola.

Rodzice, którzy zgłoszą dzieci do innego przedszkola, będą zobowiązani podejść do niego po skończonym dyżurze odebrać rachunek za pobyt dziecka

( nie będzie możliwości wygenerowania rachunku z systemu Jammik).

Rachunki z odpłatnością za przedszkole będą wydawane w pracującym przedszkolu  04.08.2020 r. od godz. 7.00 – 12.00.

Szczegółowych informacji o pracy w okresie wakacji udziela dyrektor przedszkola.