GÓRA GROSZA

"GÓRA GROSZA" - Kolejny raz i każdego roku bierzemy w niej czynny udział.

Dla każdego dziecka rodzina jest ważna. W niej dowiaduje się kim jest i pobiera pierwsze najważniejsze życiowe lekcje. Niestety, w Polsce nadal zbyt dużo dzieci nie może wychowywać się wśród najbliższych: 70 tysięcy dzieci przebywa poza własną rodziną - 20 tysięcy w domach dziecka i około 50 tysięcy w rodzinach zastępczych. To właśnie dla nich Góra Grosza przygotowuje nowe programy w obszarze pomocy dziecku i rodzinie będącej w trudnej sytuacji życiowej. Dzieci same mówią wprost: potrzebujemy najbliższych, kogoś komu będziemy mogli zaufać i bezpiecznie się rozwijć. Obok takich potrzeb nie sposób przejść obojętnie.

Mając wielu wspaniałych sojuszników, takich jak nasi wspaniali rodzice i dzieciaki jesteśmy w stanie pomóc potrzebującym - DZIĘKUJEMY!!!!!