INSCENIZACJE " KRASNALÓW" I " MISIOW"

29.04.2016r

Podsumowaniem poczynań promujących zdrowie w młodszych grupach było spotkanie z rodzicami z okazji "Dnia Zdrowia" i przedstawienie inscenizacji „ Czystość to zdrowie”  - (Krasnale) „ Żeby ni było brudasów (Misie ) Wszystkie dzieci świetnie odegrały swoje role , śmiało zaprezentowały się przed rodzicami  . Swoją wiedzą na temat czystości ciała pochwaliły się w różnego rodzaju zabawach i aktywnościach edukacyjnych: rozwiązywały zagadki słowne , odróżniały zdania prawdziwe od fałszywych , rozpoznawały przybory toaletowe w zabawie "czarodziejski worek "z udziałem rodziców . Punktem kulminacyjnym była wspólna zabawa przy piosence „Gimnastyka „ i wręczenie odznak „Dbam o czystość” wszystkim małym czyścioszkom. Spotkanie upłynęło w miłej radosnej atmosferze przy Sali pełnej gości.