WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Wigilia w przedszkolu

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 20 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki.

Pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Z wielką radością dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. W dalszej części uroczystości dzieci wraz z nauczycielkami spożywały obiad wigilijny. Smaczny barszcz z uszkami, rybę z kapustą i grochem oraz kompot z suszonych owoców.

Celem takiej uroczystości jest integracja wszystkich: dzieci, nauczycieli i  pracowników przedszkola, wprowadzenie świątecznego nastroju,  przypomnienie nazw potraw świątecznych oraz wspólne kolędowanie.

Naszym wychowankom, Rodzicom i sympatykom naszego przedszkola życzymy Wesołych Świat przepełnionych radością, nadzieją oraz szczęśliwego Nowego 2018 Roku!

Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2

w Jaśle