100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

09.11.2018 Celebrujemy 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

To wielkie wydarzenie poprzedziła wycieczka dzieci do parku na Grób Nieznanego Żołnierza , gdzie zapaliliśmy znicze . Ta piękna uroczystość z udziałem zaproszonych gości  była dniem wyjątkowym .Wszyscy odświętnie ubrani , wspaniałe występy  dzieci z wszystkich grup , dekoracja , jesienny nastrój . Wszystko się udało . Uroczysta akademia była okazją do wzbogacenia wiedzy na temat historii Polski . uczczenia ważnego dla nas Polaków święta poprzez pięknie przekazywane wiersze , pieśni patriotyczne, tańce ludowe i oczywiście odśpiewany w całości  hymn narodowy wspólnie z rodzicami . Przeżywanie tej ważnej rocznicy wpłynęło na budowanie świadomości  narodowej dzieci , dumy z Ojczyzny , wzmocniło uczucia patriotyczne.